Studio Modelowania Sylwetki

Na czym polega skuteczność zabiegu?

 

 1. Światło podczerwone: Efekt termiczny wywoływany przez światło podczerwone pobudza krążenie krwi, dotleniając tkanki i ułatwiając usuwanie toksyn z organizmu.
 2. RF + kawitacja + vacuum: Kawitacja ultradźwiękowa polega na wywoływaniu gwałtownych zmian ciśnienia w tkance, czego efektem jest powstawanie pęcherzyków  gazu, które  eksplodując  skutecznie niszczą trudne do usunięcia złogi tłuszczu i cellulit. Zastosowanie podciśnienia (vacuum) wspomaga usuwanie pozostałości komórek tłuszczowych przez układ limfatyczny w ramach naturalnych procesów przemiany materii. RF polega na zastosowaniu fal radiowych, które przenikają w głąb skóry, powodując jej miejscowe podgrzanie. Efektem jest skrócenie włókien kolagenu, a także stymulacja produkcji nowego kolagenu. Dodatkowo podciśnienie zwiększa przepuszczalność błony komórkowej adipocytów i wzmaga wytwarzanie włókien elastynowych w przestrzeni międzykomórkowej.
 3. Biologiczna stymulacja mikroprądami (BIO) jest metodą masażu podobną do akupunktury, która pobudza organy wewnętrzne do działania, reguluje zegar biologiczny i balansuje procesy metaboliczne, wzmagając działanie dehydrogenazy mleczanowej w organizmie, normalizując funkcje układu dokrewnego, poprawiając przemianę materii i hamując proces przemiany glukozy w tłuszcz. Metoda BIO szczególnie skutecznie pobudza metabolizm tłuszczów, ułatwiając rozpad trójglicerydów na kwasy tłuszczowe i glicerol w procesie hydrolizy, a także wspomagając usuwanie metabolitów z organizmu. Efektem jest zmniejszenie objętości komórek tłuszczowych, obniżenie wagi i ujędrnienie skóry.

 

Ile zabiegów należy wykonać, aby uzyskać zadowalający efekt?

Zazwyczaj efekt widoczny jest już po pierwszym lub jednym z pierwszych zabiegów serii. Dla pełnego efektu należy wykonać określoną ilość serii zabiegów (6 – 12 zabiegów co 5-7 dni). Wówczas rezultaty mogą być porównywalne z alternatywnymi bardziej inwazyjnymi zabiegami odchudzającymi i redukującymi tkankę tłuszczową.

Czas zabiegu na wybraną partię ciała to ok. 30 minut

Warto dodatkowo zastosować odpowiedni kosmetyk do użytku domowego, który wzmocni działanie zabiegu oraz korzystnie wpłynie na efekt końcowy.

 

Zastosowanie

 • Wyszczuplanie  sylwetki
 • Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
 • Ujędrnianie skóry
 • Stymulacja metabolizmu, pobudzenie krążenia krwi
 • Poprawa elastyczności skóry

 

Przeciwwskazania do zabiegu:

 • choroby nerek, serca i wątroby
 • ciąża, laktacja
 • miejscowe stany zapalne, rany, zapalenie skóry, choroby skóry, nowotwory
 • miejscowe zaburzenia krążenia,
 • choroba Raynauda